Úvod Lízací simulátor Sqweel

Lízací simulátor Sqweel

66b3eccb98da73694a5a6e8399dbf3daSqweel je nová, originální a jedinečná erotická pomůcka, určená především k dráždění klitorisu. Nejedná se o klasický vibrátor ani nic podobného! Sqweel využívá zcela jiného principu stimulace pomocí malých růžových jazýčků, které se přiloží na místo, kterému chceme dopřát rozkoš.

Jazýčky na Sqweel se otáčejí na válečku, který je v černém obalu připomínající hokejový puk. Na první pohled by nikoho ani nenapadlo k čemu je tato černá krabička určena :-) Proto je zajištěna dokonalá diskrétnost.

Ve spodní části je prostor pro vložení baterií. Sqweel napájí tři mikrotužkové baterie AAA. Na opačné straně je kryt, pod kterým se skrývají rotující dráždivé jazýčky vyrobené z měkkého silikonu.

Rychlost otáčení jazýčků Sqweelu se dá nastavit ve třech intervalech:

  • LOW - nízká
  • MID - střední
  • HI - vysoká

Podívejte se na fotky nebo ukázkové video, jak tento úžasný lízací simulátor Sqweel funguje.

 

 


Diskuse (106 komentářů)

Petrunka, (01. 12. 2014 06:24) Reagovat
Tak to je pomůcka, jak dělaná pro mě. Vždycky mě lákalo mít něco takovýho doma, akorát jsem vůbec netušila, že něco takovýho fakt existuje. Zkusím to a snad to fakt alespoň částečně stimuluje orální sex.
Lucka, (13. 01. 2015 13:44) Reagovat
Taky mě zaujal tento nápad. Zajímalo by mě, jestli je jen tento lízací simulátor, nebo jestli existuje více typů, třeba i fungující na jiném principu. Chtěla bych tyto výrobky porovnat a pak si vybrat.
Hanka, (05. 03. 2015 11:21) Reagovat
Já jsem koukla na internetu (tedy jen po českých internetových sexshopech) a žádný jiný lízací simulátor jsem neobjevila, ale už je to dřív, tak možná se některé firmy inspirovaly.
Terka, (29. 04. 2015 18:26) Reagovat
Já myslím, že takovým pomůcek bude víc. Sice si nevybavuju, že jsem někde něco podobného viděla (ale zase tak najetý to nemám), ale když jsem prohlížela sexshop na netu, tak jsem se nestačila divit a chvílemi jsem skoro i červenala.:)
Emi, (09. 05. 2015 16:20) Reagovat
Tak ještě, že ty internetový sexshopy jsou. Ty mě hodně inspirují. Bez nich bych asi nikdy nezačala erotický pomůcky využívat. V kamenném sexshopu jsem byla jednou a moc jsem se tam necítila. Sice zase tak stydlivá nejsem, ale stejně...
Lízal, (09. 06. 2015 13:59) Reagovat
No možná pro stavy nouze...ale většina kluků to určitě umí lépe. Velmi jsem si dal záležet, abych svou "techniku" dovedl k dokonalosti, takže určitě by mě nepředčil nějaký takový stroječek. Pro jistotu, ale o tom partnerce říkat nebudu (to je sranda).
Kikin, (24. 07. 2015 11:28) Reagovat
Tak to mě spíš pobavilo...Nedokážu si představit, že by nějaká erotická pomůcka mohla nahradit orální sex. A pokud už něco takového je pro ženský, co chlapy? Pro ně se nevyrábí nic, co by simulovalo orální sex? To by bylo kolikrát lepší, než se doprošovat...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Sqweel
Kontakty